Živá příroda

Voda - nositelka života a naděje

 
Jedním z úkolů, který před všemi obyvateli Země stojí, je otevřít se pravdivému vnímání přírody a všech bytostí, které ji tvoří. Tím, že uvidíme jejich skutečný potenciál, ucítíme, kdo skutečně jsou a kdo jsme ve vztahu k nim my, oživíme vědomí jejich vlastní individuality, zažehneme jejich božskou jiskru, která v průběhu věků ztratila svou sílu a jas,  a příroda bude moci OŽÍT, vibračně se zvednout.
 
Hlavní pozornost budeme věnovat VODĚ.
 
Co je doopravdy voda?  Co pro nás voda dělá a co my můžeme udělat pro ni? 
Jaká je energie řeky, rybníka, moře, přehrady? 
Co dělá s energií vody, když zmrzne? 
Jak je to s táním ledovců? 
Proč na některých místech voda mizí? 
Jakou energii a jaké informace nabízí ledovce na Antarktidě a čím je specifická poušť?
 
Budete mít možnost si nacítit, jak působí voda na nás a jak naše energie působí na vodu. 
 
Pokud zbude čas, zaměříme se i na energetickou roli rostlin a zvířat v prostředí (na řadu se dostanou i domácí mazlíčci) a na vnímání různých přírodních bytostí a komunikaci s nimi.
 
 
Termín konání: 
31.3. 2019 od 10 do 17 hod.  - volná místa                   
 
Místo konání: Centrum Šestý smysl, Široká 65/14, Praha 1- Staré Město (žlutý dům vedle Knihkupectví Franze Kafky, zvoňte na zvonek Šestý smysl). Doprava: Staroměstská - metro A, tram 17, 18) - viz mapa
 
Cena: 1700 Kč (pro ty, kteří seminář již absolvovali a chtějí si jej zopakovat, platí zvýhodněná cena 900 Kč)
Záloha 700 Kč  je splatná předem na účet 2200640538/2010 u Fio banky, doplatek v hotovosti na místě, jako VS napište své telefonní číslo bez předvolby a do zprávy pro příjemce uveďte datum akce a své jméno a příjmení. Záloha je v případě neúčasti na semináři nevratná.
 
 
Objednávky na telefonu 774 33 72 99. Prosíme, neposílejte SMS, ale volejte. Přihláška je platná až po zaplacení zálohy.
 
Podmínky účasti: Akce je určena těm, kteří již u nás byli v minulosti na osobní konzultaci, nebo absolvovali úvodní přednášku Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech, Příběh duše a Praktický seminář.