Živá příroda I

Příroda  bez iluzí

 
Seminář pro všechny, kteří cítí spojení s přírodou a vnímají energie a projevy prostředí, ve kterém žijí, nebo by rádi porozuměli více energetickým vlivům, které prostředí ovlivňují a utvářejí.
 
Jedním z úkolů, který před všemi obyvateli Země stojí, je otevřít se pravdivému vnímání přírody a všech bytostí, které ji tvoří. Tím, že uvidíme jejich skutečný potenciál, ucítíme, kdo skutečně jsou a kdo jsme ve vztahu k nim my, oživíme vědomí jejich vlastní individuality, zažehneme jejich božskou jiskru, která v průběhu věků ztratila svou sílu a jas, a příroda bude moci OŽÍT, vibračně se zvednout.
 
Na semináři se s vámi podělíme nejen o své nejnovější vhledy na téma příroda, zvířata, přírodní bytosti..., ale bude zde i prostor pro vzájemné sdílení zkušeností a vjemů, otázky, diskuzi... i pro vnímání energetických kvalit přírody a společné tvoření.
 
V případě příznivého počasí proběhne část semináře v nedalekém lese. Proto si vezměte pohodlné oblečení a obuv, abyste si i tuto část mohli příjemně užít.
 
Termín konání: jaro 2018
Místo konání: Praha - Chodov, Centrum Filipovka, Filipova 2013/1,  (cca 10-15 min. pěšky od stanice metra C Chodov)
 
Cena: 1500 Kč/60 € (pro ty, kteří seminář již absolvovali a chtějí si jej zopakovat, platí zvýhodněná cena 800 Kč)
Záloha 500 Kč/20 €  je splatná předem na účet 2801245218/2010 u Fio banky, doplatek v hotovosti na místě, jako VS napište své telefonní číslo bez předvolby a do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení.
 
Údaje pro platby ze zahraničí: 
Název účtu: Benodis s.r.o.

IBAN: CZ3920100000002801245218    

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1
 
 
Objednávky na telefonu 774 33 72 99. Prosíme, neposílejte SMS, ale volejte. Přihláška je platná až po zaplacení zálohy.
 
Podmínky účasti: Akce je určena těm, kteří již u nás byli v minulosti na osobní konzultaci, nebo absolvovali úvodní přednášku Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech a Příběh duše.