Skrytý smysl světa zvířat

Za zvířaty do ZOO 

 
  • Chcete si promluvit s ledním medvědem, se slonem, tygrem nebo třeba s hyenou?
  • Zajímá vás, jestli mají zvířata duši? Jakou tady mají energetickou úlohu? Jak vnímají svůj život v ZOO?
  • Pochází život na Zemi od Boha, nebo platí Darwinova teorie?
 
Jako je Martin schopen komunikovat s dušemi lidí, může komunikovat se zvířaty. Nás osobně tato komunikace velmi obohatila a otevřely se nám zcela nové obzory. Pokud jste i vy otevření a nebojíte se opustit tradiční pohled na zvířata a zaběhlé myšlenkové vzorce, jste vítáni. 
 
Projdeme část ZOO Praha, zastavíme se u některých zvířat a "pohovoříme". U některých z nich pobudeme déle a zkusíme navázat hlubší vztah. Pokud budou doma, navštívíme lední medvědy, hrochy, antilopy, slony, hyeny, tygry, lvy, hady a velemloky.  Ostatní zvířata dle aktuální situace.
Pauzu na oběd plánujeme v Údolí slonů, kde je příjemná restaurace s širokým výběrem jídla (i pro vegetariány).
 
 
Termín konání: 
léto 2019
 
Místo konání: ZOO Praha, U Trojského zámku 3/120. Na místo jezdí ze zastávky Nádraží Holešovice bus. č. 112. Parkovat se dá na několka velkých parkovištích, plní se ale rychle, tak přijeďte co nejdříve.
 
Sraz: v 9.45-10.00 hod. před hlavním vchodem do ZOO (Pozor, vchodů do ZOO je několik!)
Předpokládaný konec: 19 hod.
 
Cena: 1800 Kč/ 0 € (pro ty, kteří absolvovali Praktický seminář nebo seminář Živá příroda, je cena 1600 Kč/0 € ) Vstupné do ZOO je již v zahrnuto v ceně semináře.
 
Záloha 500 Kč je splatná předem na účet 2200640538/2010 u Fio banky, doplatek v hotovosti na místě, jako VS napište své telefonní číslo bez předvolby a do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení a datum akce. Záloha je v případě neúčasti na semináři nevratná.
 
 
Objednávky na telefonu 774 33 72 99. Prosíme, neposílejte SMS, ale volejte. Přihláška je platná až po zaplacení zálohy.
 
 
Podmínky účasti: Akce je určena těm, kteří již u nás byli v minulosti na osobní konzultaci, nebo absolvovali úvodní přednášku Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech a Příběh duše.