Seminář pro Tvůrce

Co to znamená mít duši Tvůrce?  Proč zrovna vy?  Co od vás svět čeká?  Jak nalézt své místo v životě?

Seminář pro osoby s dušemi Tvůrců z 1. i 2. kola tvoření, tedy pro Tvůrce Benodis, Geandriel, Wiké, Tvůrce krajiny a další Tvůrce z 1. kola.

 
Tvůrci drží energetické pole pro ostatní bytosti. Tvoří podmínky k životu. Jsou spojeni se Zdrojem a přinášejí vždy ty nejvyšší možnosti. Jsou zárukou života, vývoje, kontinuity a harmonie. 
 
V této realitě to není vůbec snadný úkol, protože energetické konstrukce postavené na zkušenostech mnoha a mnoha generací  tlačí všechny jedince do malosti, bezmoci, stejnosti, stereotypu a nedovolují, aby zde tak snadno někdo tyto energetické limity přerostl. Osoby s dušemi Tvůrců tento tlak a omezení pociťují nejvíce. Cítí v sobě velkou sílu, touží dělat velké věci,  mají velké myšlenky, ale život je v jejich sebevyjádření moc nepodporuje. Často jejich touha ovlivňovat věci bývá ostatními vnímána jako nepatřičná a  označována jako nadměrné ego.  Dříve nebo později se tedy smíří s málem a obracejí svou sílu proti sobě.
 
Seminář je koncipován tak, abychom:
  • pojmenovali roli Tvůrců v této realitě v minulosti a dnes,
  • odpověděli na otázku, proč zrovna vy máte duši Tvůrce,
  • si ukázali cestu jak být velkým, a přitom se nenechat lapit do osidel pýchy a domýšlivosti,
  • si přiblížili specifika energetického tvoření Tvůrců,
  • pojmenovali to, co vás nejvíce brzdí,
  • vám pomohli nalézt vaše místo v životě,
  • vám ukázali, že to, co jste až dosud považovali za své nedostatky, jsou jen nesprávně používané dary.
O výše uvedených tématech si budeme nejen povídat, diskutovat,  ale opět bude prostor i na vlastní prožitky a společné sdílení

 

Termín konání: již proběhl
 
Místo konání: 
 
Cena: 1700 Kč/ 68 €
 
Záloha 700 Kč/28 € je splatná předem na účet 2200640538 /2010 u Fio banky, doplatek v hotovosti na místě, jako VS napište své telefonní číslo bez předvolby a do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, příjmení a datum akce. Záloha je v případě neúčasti na semináři nevratná.
 
Údaje pro platby ze zahraničí: 
Název účtu: Uhlíř Martin

IBAN: CZ6520100000002200640538

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1
 
Objednávky na telefonu 774 33 72 99. Prosíme, neposílejte SMS, ale volejte. Přihláška je platná až po zaplacení zálohy.
 
Podmínky účasti: Akce je určena těm, kteří již u nás byli v minulosti na osobní konzultaci, nebo absolvovali úvodní přednášku Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech a Příběh duše.