Předvánoční sdílení

Přátelé,
zveme Vás na sdílení v centru vánočně naladěné Prahy v krásných prostorách Galerie Podkroví na Starém Městě pražském.
Pojďme si dopřát to, na co jindy není čas. Popovídáme si, posdílíme, co je nového, co se otevírá a kam to všechno směřuje. 
 
Nejenže my dáme jako vždy k dispozici své vjemy, ale budete mít i prostor sdílet navzájem, ptát se, diskutovat. Pokud třeba přinesete na společný stůl trošku vánočního cukroví nebo něco jiného, bude to skvělé. Čaj a kávu zajistíme.
Pokud byste chtěli přispět k příjemné atmosféře i jinak (třeba svým zpěvem, hudbou), dáme Vám rádi prostor :-)
 
Začínáme ve 13 hodin a předpokládáme konec této "povídací" části cca v 17 hod. Pak se, pokud budete mít chuť, můžete s námi vydat na večerní procházku na Hrad. Cítíme už dlouho, že je třeba, aby se tam dostala i jiná energie.  Od té doby, co je Hrad uzavřený díky bezpečnostním kontrolám, ztrácíme my Češi energetický vliv na toto důležité místo. Pojďme sem vnést své vědomí, toto místo posílit a navázat s ním hlubší vztah. 
 
Předpokládáme, že večer už zeslábnou davy turistů, protože vnitřní expozice jsou v tu dobu zavřené, a nebudeme tedy muset stát dlouhou frontu při vstupní kontrole.
 
 
Termín konání:  sobota 15. 12. 2018 ve 13 hod.
 
Místo konání: Galerie Podkroví, Husova 9, Praha 1 - Staré Město (viz mapa
Nejbližší zastávka MHD je Staroměstská (metro A) nebo Národní třída (tram, metro B).
Vchod přes dvůr z ulice Zlatá. Zvoňte na zvonek Galerie. Vejděte do chodby a vpravo jsou prosklené dveře. Jakmile vám otevřeme, vyjděte až nahoru do pokroví.
 
Cena: 400 Kč/ os. Platba na místě.
 
 
Objednávky na telefonu 774 33 72 99. Prosíme, neposílejte SMS, ale volejte. 
 

Podmínky účasti: Akce je určena těm, kteří absolvovali úvodní přednášku Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech, Příběh duše a některý další seminář či osobní konzultaci.