Narovnání strážců rovnováhy

 
Aktuální seminář pro všechny strážce rovnováhy z 1. i 2. kola tvoření, tedy pro elfy, elfovílí a vílí bojovníky/bojovnice, plejádské rytíře, dreiny, strážce rovnováhy - přírodní bytosti či transformátory...
 
Výjimečně se mohou semináře zúčastnit i osoby s jiným typem duše (duše systémovější a s nadhledem).
 

Proč jsou strážci rovnováhy důležití? Proč se bez nich tato realita neobejde? 

Proč nelze vše řešit jenom láskou?

Jaká byla role strážců rovnováhy v minulosti a jakou úlohu mají v současném světě?

Jak se narovnat, nebát se své síly a neobracet ji proti sobě?

 
Předmětem semináře jsou odpovědi na tyto i další otázky. Otevřeme témata, na která se jiní bojí do hloubky podívat, a pojmenujeme to, co je potřeba, aby mohla být znovu narovnána a uchopena síla (nejen) českého národa. Společně zapracujeme na léčení národních traumat  (Bílá hora, Mnichov, rok 1968...) Probereme i aktuální společenská témata. Samozřejmě bude prostor pro diskuzi a vzájemné sdílení.
 
 
 
Termín konání: červen 2019
Místo konání: 
 
Cena: 1700 Kč
 
Záloha 700 Kč je splatná předem na účet 2200640538 /2010 u Fio banky, doplatek v hotovosti na místě, jako VS napište své telefonní číslo bez předvolby a do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, příjmení a datum akce. Záloha je v případě neúčasti na semináři nevratná.
 
 
Objednávky na telefonu 774 33 72 99. Prosíme, neposílejte SMS, ale volejte. Přihláška je platná až po zaplacení zálohy.
 
Podmínky účasti: Akce je určena těm, kteří již u nás byli v minulosti na osobní konzultaci, nebo absolvovali úvodní přednášku Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech a Příběh duše.