Duchovní kořeny energie Benodis

 
Seminář pro osoby s energií Benodis, tedy pro Tvůrce Benodis a všechny duše z 2 kola tvoření, které tito Tvůrci stvořili nebo se na jejich tvoření podíleli -pro Plejáďany, plejádské rytíře, Andromeďany, Atlantiďany, inspirátory, vesmírné konstruktéry, anděly vody, meandriely...
Vítáni jsou i ti, kteří mají duše z 1. kola tvoření s inspirátorskou kvalitou.

Energie Benodis se dlouho nemohla naplno projevit. Tvůrci Benodis a duše z jejich energie stvořené přinášejí nové možnosti vývoje, nové cesty a struktury vycházející z nejhlubší Boží pravdy. Tato pravda se však rodí v hlubinách, v temnotě, v Božském NIC, ve kterém je zárodek všeho. Bohužel spodní dimenze reality, kterou vnímáme jako Zemi, byly až dosud zanešené spoustou bolesti, nepravd, pokřivení, které mají své kořeny v 1. kole tvoření. Inspirace se stala doménou "temné" strany. 

Duše z energie Benodis se nemohly s energií spodních dimenzí příliš spojovat, nemohly zapustit své duchovní kořeny do Země, aniž by jim hrozilo nebezpečí zneužití, pokřivení. To ovšem způsobovalo pocity frustrace, slabosti, marnosti, ale také fyzickou slabost spodní části těla.

Nyní se se situace mění a cesta k jejich právoplatnému dědictví se otevírá a duše s energíí Benodis jsou zvány, aby převzaly roli, která jim náleží.

Na semináři získáte souhrn informací o energii Benodis a její roli v rámci Božího tvoření, budete mít možnost nacítit si sílu a význam této energie, napojit se na své Božské kořeny a připomenout si vizi, se kterou se vaše duše inkarnovala.

 
Neméně důležitou součástí bude vzájemné sdílení a podpora osob, které nesou stejnou energii.


Termín konání: seminář již proběhl
Místo konání: 
 
Cena: 1500 Kč/60 € (pro ty, kteří seminář již absolvovali a chtějí si jej zopakovat, platí zvýhodněná cena 800 Kč)
Záloha 500 Kč/20 €  je splatná předem na účet 2801245218/2010 u Fio banky, doplatek v hotovosti na místě, jako VS napište své telefonní číslo bez předvolby a do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení. Záloha je v případě neúčasti na semináři nevratná.
 
Údaje pro platby ze zahraničí: 
Název účtu: Benodis s.r.o.

IBAN: CZ3920100000002801245218    

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1
 
 
Objednávky na telefonu 774 33 72 99. Prosíme, neposílejte SMS, ale volejte. Přihláška je platná až po zaplacení zálohy.

Podmínky účasti: Akce je určena těm, kteří absolvovali úvodní přednášku Bytosti z vyšších dimenzí a Příběh duše, nebo osobní konzultaci.