Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech

Přednáška o typologii duší + určení typu duše

 
Duše všech lidí nejsou stejné. Mají různé vibrace, původ, strukturu energie, roli v rámci stvoření i různou "historii". Některé jsou tady na Zemi energeticky doma, jiné pocházejí ze vzdálenějších částí vesmíru. To vše má vliv na to, jak se duše projevuje v těle, co a jak prožívá, k čemu a ke komu ji to táhne ...
 
Pozorujeme duše osob kolem nás systematicky téměř 5 let, sledujeme vývoj, vnímáme, jak energetické změny na Zemi působí na jednotlivé typy duší. Srovnáváme typy duší na území České a Slovenské republiky s ostaními zeměmi světa. 
 
Čím dál víc se ukazuje, že na našem území je nadprůměrná koncentrace duší s vysokým potenciálem. To s sebou nese jedinečné výhody, ale i specifické výzvy. Některé typy duší už se mohou svobodněji projevovat, pro jiné ještě čas nepřišel. Přičemž vnímání a projevování vlastní jedinečnosti a individuality každé duše je nezbytným předpokladem energetického vzestupu Země. 
 
Na naší přednášce dostanete aktuální, komplexní a přitom zároveň velmi konkrétní informace o jednotlivých typech duší, které se v posledních letech inkarnují do naší reality. Vysvětlíme si, jak byly stvořeny a jaká je jejich role na Zemi a zejména pak konkrétně v České republice. Přiblížíme si energetické vlivy, které v minulosti působily na vývoj Země a dotkneme se také současné energetické situace.
 
V průběhu přednášky se všichni dozvíte, jak vypadá vaše duše, jaké jsou její vibrace, získáte základní představu o tom, jaké je vaše místo v současném dění a také pochopíte podstatné principy fungování vaší duše a jejích projevů v těle.
 
Přednáška je vhodná pro nováčky i pro ty, kdo již absolvovali přednášku či osobní konzultaci dříve a rádi by získali aktuální a ucelé informace na toto téma. 
 
V každém případě vám doporučujeme, abyste si před přihlášením na přednášku přečetli alespoň některý z našich článků, abyste měli představu o naší koncepci a mohli si ověřit, že s námi rezonujete.
 
 
Termíny konání:
 
Praha
 
8.9. 2018 od 13 hod. - volná místa
 
Načítání duší již od 12 hod. Předpokládaný konec cca v 18 hod.
 
Místo konání: Centrum Filipovka, Filipova 2013/1, Praha-Chodov (cca 10-15 min. pěšky od stanice metra C Chodov, viz mapa)
 
Cena: 800 Kč/os. (Pro ty, kteří již tuto přednášku někdy absolvovali, platí snížená cena 400 Kč.) Platba na místě v hotovosti.
 
Objednávky přijímáme pouze telefonicky na čísle 774 33 72 99 (PO-PÁ 9-19 hod. Prosíme, neposílejte SMS, ale volejte.)
 
Pro přihlášení na přednášku budeme potřebovat vaše jméno, příjmení, telefonický a e-mailový kontakt. Přihlášením automaticky souhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Děkujeme za pochopení.

 

Banská Bystrica

29.9. 2018 od 11 hod. - volná místa

Načítání duší již od 10 hod. Předpokládaný konec cca v 16 hod.
 
Místo konání: Komunitné centrum Sásová, Tatranská 10, Banská Bystrica  (vchod do komunitního centra je z boku budovy - viz červený bod na mapě )
 
Cena: 33 €  (Pro ty, kteří již tuto přednášku někdy absolvovali, platí snížená cena 16 €  .)  
Záloha  13 € / 6 € je splatná do týdne od přihlášení na níže uvedený účet. Přihlášení je platné až po zaplacení zálohy. V případě vaší neúčasti na akci se záloha nevrací. 
 
Pokyny pro platbu:
 
Číslo účtu: 2200640538/2010
Název účtu: Uhlíř, Martin
IBAN: CZ6520100000002200640538
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1
 
Do zprávy pro příjemce uveďte BB, své jméno a příjmení a jako variabilní symbol použijte své tel. číslo bez předvolby 421 a počáteční nuly
 
Platba ze Slovenska na český účet u Fio banky není považována za zahraniční platbu a nebudete platit vysoké poplatky. Příkaz k úhradě je třeba zadat jako SEPA platbu.
 
Objednávky přijímáme přes přihlašovací formulář dole na této stránce, nebo telefonicky na čísle +420 774 33 72 99 (PO-PÁ 9-19 hod. Prosíme, neposílejte SMS, ale volejte.)
 
Pro přihlášení na přednášku budeme potřebovat vaše jméno, příjmení, telefonický a e-mailový kontakt. Přihlášením automaticky souhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Děkujeme za pochopení.

 

Informace o Příbězích duše, které konají v Banské Bystrici 30.9. 2018, najdete zde.

Přihlášení na přednášku v Banské Bystrici 29.9. 2018

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: