Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech

Přednáška o typologii duší + určení typu duše

 
Duše všech lidí nejsou stejné. Mají různé vibrace, původ, strukturu energie, roli v rámci stvoření i různou "historii". Některé jsou tady na Zemi energeticky doma, jiné pocházejí ze vzdálenějších částí vesmíru. To vše má vliv na to, jak se duše projevuje v těle, co a jak prožívá, k čemu a ke komu ji to táhne ...
 
Pozorujeme duše osob kolem nás systematicky téměř 5 let, sledujeme vývoj, vnímáme, jak energetické změny na Zemi působí na jednotlivé typy duší. Srovnáváme typy duší na území České a Slovenské republiky s ostaními zeměmi světa. 
 
Čím dál víc se ukazuje, že na našem území je nadprůměrná koncentrace duší s vysokým potenciálem. To s sebou nese jedinečné výhody, ale i specifické výzvy. Některé typy duší už se mohou svobodněji projevovat, pro jiné ještě čas nepřišel. Přičemž vnímání a projevování vlastní jedinečnosti a individuality každé duše je nezbytným předpokladem energetického vzestupu Země. 
 
Na naší přednášce dostanete aktuální, komplexní a přitom zároveň velmi konkrétní informace o jednotlivých typech duší, které se v posledních letech inkarnují do naší reality. Vysvětlíme si, jak byly stvořeny a jaká je jejich role na Zemi a zejména pak konkrétně v České republice. Přiblížíme si energetické vlivy, které v minulosti působily na vývoj Země a dotkneme se také současné energetické situace.
 
V průběhu přednášky se všichni dozvíte, jak vypadá vaše duše, jaké jsou její vibrace, získáte základní představu o tom, jaké je vaše místo v současném dění a také pochopíte podstatné principy fungování vaší duše a jejích projevů v těle.
 
Přednáška je vhodná pro nováčky i pro ty, kdo již absolvovali přednášku či osobní konzultaci dříve a rádi by získali aktuální a ucelé informace na toto téma. 
 
V každém případě vám doporučujeme, abyste si před přihlášením na přednášku přečetli alespoň některý z našich článků, abyste měli představu o naší koncepci a mohli si ověřit, že s námi rezonujete.
 
 
Termíny konání:
5.1. 2019 od 13 hod. - obsazeno (přijímáme náhradníky)
2.2. 2019 od 13 hod. - volná místa 
 
Načítání duší již od 12 hod. Přijďte tedy v rozmezí mezi 12. a 13. hodinou, abychom stihli všechny načíst před začátkem přednášky.
Předpokládaný konec kolem 18 hodiny. 
 
Místo konání: Galerie Podkroví, Husova 9, Praha 1 - Staré město (viz mapa
Nejbližší zastávka MHD je Staroměstská (metro A) nebo Národní třída (tram, metro B).
Vchod přes dvůr z ulice Zlatá. Zvoňte na zvonek Galerie. Vejděte do chodby a vpravo jsou prosklené dveře. Jakmile vám otevřeme, vyjděte až nahoru do pokroví.
 
Cena: 800 Kč/os. (Pro ty, kteří již tuto přednášku někdy absolvovali, platí snížená cena 400 Kč.) Platba na místě v hotovosti.
 
Objednávky přijímáme pouze telefonicky na čísle 774 33 72 99 (PO-PÁ 9-19 hod. Prosíme, neposílejte SMS, ale volejte.)
 
Pro přihlášení na přednášku budeme potřebovat vaše jméno, příjmení, telefonický a e-mailový kontakt. Přihlášením automaticky souhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Děkujeme za pochopení.