Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech

Přednáška o typologii duší + určení typu duše

 
Duše všech lidí nejsou stejné. Mají různé vibrace, původ, strukturu energie, roli v rámci stvoření i různou "historii". Některé jsou tady na Zemi energeticky doma, jiné pocházejí ze vzdálenějších částí vesmíru. To vše má vliv na to, jak se duše projevuje v těle, co a jak prožívá, k čemu a ke komu ji to táhne ...
 
Pozorujeme duše osob kolem nás systematicky téměř 5 let, sledujeme vývoj, vnímáme, jak energetické změny na Zemi působí na jednotlivé typy duší. Srovnáváme typy duší na území České a Slovenské republiky s ostaními zeměmi světa. 
 
Čím dál víc se ukazuje, že na našem území je nadprůměrná koncentrace duší s vysokým potenciálem. To s sebou nese jedinečné výhody, ale i specifické výzvy. Některé typy duší už se mohou svobodněji projevovat, pro jiné ještě čas nepřišel. Přičemž vnímání a projevování vlastní jedinečnosti a individuality každé duše je nezbytným předpokladem energetického vzestupu Země. 
 
Na naší přednášce dostanete aktuální, komplexní a přitom zároveň velmi konkrétní informace o jednotlivých typech duší, které se v posledních letech inkarnují do naší reality. Vysvětlíme si, jak byly stvořeny a jaká je jejich role na Zemi a zejména pak konkrétně v České republice. Přiblížíme si energetické vlivy, které v minulosti působily na vývoj Země a dotkneme se také současné energetické situace.
 
V průběhu přednášky se všichni dozvíte, jak vypadá vaše duše a získáte základní představu o tom, jaké je vaše místo v současném dění a také pochopíte podstatné principy fungování vaší duše a jejích projevů v těle.
 
Přednáška je vhodná pro nováčky i pro ty, kdo již absolvovali přednášku či osobní konzultaci dříve a rádi by získali aktuální a ucelé informace na toto téma. 
 
V každém případě vám doporučujeme, abyste si před přihlášením na přednášku přečetli alespoň některý z našich článků, abyste měli představu o naší koncepci a mohli si ověřit, že s námi rezonujete.
 
 
Termíny konání:

4.5. 2019 od 13 hod. - obsazeno

1.6. 2019 od 13 hod. - obsazeno 

22.6. 2019 od 13 hod. - volná místa 

 
Načítání duší již od 12 hod. Přijďte tedy v rozmezí mezi 12. a 13. hodinou, abychom stihli všechny načíst před začátkem přednášky.
Předpokládaný konec kolem 18 hodiny. 
 
Místo konání: Galerie Podkroví, Husova 9, Praha 1 - Staré město (viz mapa
Nejbližší zastávka MHD je Staroměstská (metro A) nebo Národní třída (tram, metro B).
Vchod přes dvůr z ulice Zlatá. Zvoňte na zvonek Galerie. Vejděte do chodby a vpravo jsou prosklené dveře. Jakmile vám otevřeme, vyjděte až nahoru do pokroví.
 
Cena: 800 Kč/os. (Pro ty, kteří již tuto přednášku někdy absolvovali, platí snížená cena 400 Kč.) 
 
Platba: 

Platba předem na účet 2200640538/2010 u Fio banky. 

Variabilní symbol - přednáška 4.5. 2019: 04052019

Variabilní symbol - přednáška 1.6. 2019: 01062019

Variabilní symbol - přednáška 22.6. 2019: 22062019.

 

Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a příjmení.

Platbu je třeba provést do 5 pracovních dnů od přihlášení. Pokud se tak nestane, bude vaše místo nabídnuto dalším uchazečům. Při neúčasti na přednášce se zaplacená částka nevrací ani nepřevádí na jiný termín. Platbu vracíme, pouze pokud svou účast zrušíte nejméně 10 dní předem. 

 
Objednávky přijímáme pouze telefonicky na čísle 774 33 72 99 (PO-PÁ 9-19 hod. Prosíme, neposílejte SMS, ale volejte.)
 
Pro přihlášení na přednášku budeme potřebovat vaše jméno, příjmení, telefonický a e-mailový kontakt. Přihlášením automaticky souhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Děkujeme za pochopení.