Banska Bystrica - Příběhy duší

30.9. 2018 proběhnou Příběhy duší mimořádně v Banské Bystrici.  Jsou určeny pro ty, kteří absolvovali úvodní přednášku o typologii duší Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech (Pozemští andělé).
 
Příběh duše je nesmírně posilujícící. Pomáhá lépe propojit tělo a duši, uchopit vlastní potenciál, přináší pochopení mnohých životních postojů, událostí i fyzických projevů. Na rozdíl od běžné konzultace přináší příběh duše díky své volné formě informace, na které by vás ani nás třeba nikdy nenapadlo se zeptat.
 
Vaše duše bude vyprávět svůj příběh Martinovým prostřednictvím. Budete mít možnost nahlédnout detailněji do role, pro kterou byla vaše duše stvořena a kterou zastává ve vyšších dimenzích, na to, jak vnímá sebe sama, své Stvořitele, ostatní duše i jak vnímá vývoj na Zemi a svoji současnou inkarnaci. Získáte konkrétní informace o energetických kvalitách a projevu vlastní duše.
 
Vzhledem k tomu, že příběhy duší jsou velmi zajímavé a obohacující, pracujeme v malých skupinkách, kdy budete mít možnost vyslechnout si i příběhy dalších osob a diskutovat o tom, co nám duše budou sdělovat. Příběhy ostatních jsou důležité proto, abyste svůj vlastní příběh mohli zasadit do širšího kontextu.
 
Žádné obavy nejsou nejsou na místě, neboť duše vyprávějí vše s láskou a s vysokým nadhledem.
 
Vlastní příběh si doporučujeme nahrát.

 

1. skupina od 9 hodin

2. skupina od 15 hodin

Oba termíny jsou v tuto chvíli obsazené, přijímáme ale náhradníky.

 

Místo konání: Komunitné centrum Sásová, Tatranská 10, Banská Bystrica

Cena: 60 €/os. Záloha 20 €/os. je splatná do týdne od přihlášení na níže uvedený účet, doplatek 40 € na místě v hotovosti. V případě neúčasti na akci se záloha nevrací.
 
Délka cca 3,5 hod., 5 osob ve skupině.
 
Pokyny pro platbu:
 
Číslo účtu: 2200640538/2010
Název účtu: Uhlíř, Martin
IBAN: CZ6520100000002200640538
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1
 
Do zprávy pro příjemce uveďte BB, své jméno a příjmení a jako variabilní symbol použijte své tel. číslo bez předvolby 421 a počáteční nuly
 
Platba ze Slovenska na český účet u Fio banky není považována za zahraniční platbu a nebudete platit vysoké poplatky. Příkaz k úhradě je třeba zadat jako SEPA platbu.
 
Objednávky přijímáme přes přihlašovací formulář dole na této stránce, nebo telefonicky na čísle +420 774 33 72 99 (PO-PÁ 9-19 hod. Prosíme, neposílejte SMS, ale volejte.)
 
Pro přihlášení na akci budeme potřebovat vaše jméno, příjmení, telefonický a e-mailový kontakt. Přihlášením automaticky souhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Děkujeme za pochopení.

 

Přihlášení na Příběhy duší - Banská Bystrica 30.9. 2018

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: