Osobní konzultace

 
Je nám líto, ale v tuto chvíli jsou všechny termíny konzutací až do konce dubna 2019 plné. Abychom se vzájemně nesvazovali plánováním na dlouhé měsíce dopředu, je momentálně možnost objednávání pozastavena. Na květen bude možné se objednávat od 9 hod. 21.3. 2019.
 
Osobní konzultace jsou k dispozici pouze těm, kteří již absolvovali přednášku Bytosti z vyšších dimenzí a miniseminář Příběh duše.
 

Jsou určeny těm, kteří na sobě chtějí pracovat, nebojí se hloubky a chtějí převzít zodpovědnost za svůj život i spolutvoření s ostatními. Jsme tu pro ty, kteří touží získat větší vědomí sebe sama, důvěru ve vlastní vnímání a najít způsob, jak lépe uchopit vlastní sílu a individualitu. 

Neléčíme, nepomáháme, ale inspirujeme, pojmenováváme.  Vidíme, v čem je vaše síla. Ukazujeme vám, jak si můžete pomoci sami. Vracíme vám kompetenci k životu.

 

 

Během konzultace se můžete dozvědět:

  • jaké jsou vaše aktuální životní úkoly, tj. jak se chce vaše duše realizovat,

  • jaké energetické kvality a schopnosti  jsou pro vaši duši přirozené a jak je používat v běžném životě.

Budete moci zeptat také:

  • na skutečné příčiny svých problémů a nemocí a porozumět tomu, na co upozorňují, 

  • na jakákoliv témata z rodinného systému (kořeny a příčiny různých potíží, traumat, vzorců),

  • na inkarnace z minulých životů,

  • a na cokoli dalšího, co vás v průběhu konzultace napadne...

 

Jak probíhá konzultace?

Konzultace probíhá formou rozhovoru,  není na ni třeba žádné zvláštní přípravy z vaší strany. Pokud budete chtít, konzultaci si můžete nahrávat.

Telefonické konzultace ani konzultace přes e-mail či Skype neposkytujeme. Osobní kontakt je nenahraditelný.

 
 

Cena

Od 1.9. 2018 platí jednotná cena za konzultaci 1000 Kč/hod. 

Konzultace jsou určeny pouze těm, kteří absolvovali úvodní přednášku Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech a Příběh duše. 

 

Konečná cena konzultace je závislá na její délce.

Délku konzultace si z velké části určujete sami. Záleží na vaší zvídavosti a množství otázek. Naše zkušenost je taková, že 1. konzultace trvá většinou cca 1,5 hod. - 2 hod.  Následná konzultace 1-1,5 hod. 

Pro objednání na konzultaci volejte prosím číslo +420 774 33 72 99 (PO-PÁ 9-19 hod. Na SMS není v našich silách reagovat. Děkujeme za pochopení.

 

Je nám líto, ale v tuto chvíli jsou všechny termíny konzutací až do konce dubna plné. Abychom se vzájemně nesvazovali plánováním na dlouhé měsíce dopředu, je momentálně možnost objednávání pozastavena. Na květen bude možné se objednávat od 9 hod. 21.3. 2019.

 

Konzultace probíhají na adrese Týnská 10, Praha 1-Staré město (dům U Třech ořechů, 2. patro, nad restaurací U svobodných zednářů).

Nejbližší zastávka MHD je Náměstí Republiky (tram, metro B) nebo Staroměstská (metro A).

Parkování je možné v podzemních garážích obchodního centra Palladium na nám. Republiky (cena 55 Kč/hod.)