Osobní konzultace

Konzultace jsou určeny těm, kteří na sobě chtějí pracovat, nebojí se hloubky a chtějí převzít zodpovědnost za svůj život i spolutvoření s ostatními. Jsme tu pro ty, kteří touží získat větší vědomí sebe sama, důvěru ve vlastní vnímání a najít způsob, jak lépe uchopit vlastní sílu a individualitu. 

Neléčíme, nepomáháme, ale inspirujeme, pojmenováváme.  Vidíme, v čem je vaše síla. Ukazujeme vám, jak si můžete pomoci sami. Vracíme vám kompetenci k životu.

Než se přihlásíte na konzultaci, je nutné absolvovat přednášku Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech  a Příběh duše

 

Během konzultace se můžete dozvědět:

  • jaké jsou vaše aktuální životní úkoly, tj. jak se chce vaše duše realizovat,

  • jaké energetické kvality a schopnosti  jsou pro vaši duši přirozené a jak je používat v běžném životě.

Budete moci zeptat také:

  • na skutečné příčiny svých problémů a nemocí a porozumět tomu, na co upozorňují, 

  • na jakákoliv témata z rodinného systému (kořeny a příčiny různých potíží, traumat, vzorců),

  • na inkarnace z minulých životů,

  • a na cokoli dalšího, co vás v průběhu konzultace napadne...

 

Jak probíhá konzultace?

Informace jsou získávány přímou komunikací s vaší duší. Konzultace probíhá formou rozhovoru,  není na ni třeba žádné zvláštní přípravy z vaší strany. Pokud budete chtít, konzultaci si můžete nahrávat.

Telefonické konzultace ani konzultace přes e-mail či Skype neposkytujeme. Osobní kontakt je nenahraditelný.

 
 

Cena

800 Kč/hod. - pro ty, kteří za sebou mají úvodní přednášku, Příběh duše a Praktický seminář, nebo už u nás někdy na konzultaci byli, tato cena platí také pro děti, jejichž rodiče už u nás byli na některé akci,

1000 Kč/hod. - pro ty, kteří absolvovali úvodní přednášku a Příběh duše,

1200 Kč/hod. - pro ty, kteří absolvovali pouze úvodní přednášku Bytosti z vyšších dimenzí, 

2000 Kč/ hod. - pro ty, kteří chtějí jít rovnou na konzultaci a neabsolvovali ani úvodní přednášku Bytosti z vyšších dimenzí ani žádnou konzultaci v minulosti.

 

Konečná cena konzultace je závislá na její délce.

Délku konzultace si z velké části určujete sami. Záleží na vaší zvídavosti a množství otázek. Naše zkušenost je taková, že 1. konzulrace trvá většinou cca 1,5 hod. - 2 hod.  Následná konzultace 1-1,5 hod. 

Konzultace probíhají na adrese Stýblova 33, Praha 4-Chodov. Nejbližší zastávkou MHD je Donovalská. Parkování před domem je bez problémů.

 

Pro objednání na konzultaci volejte prosím číslo +420 774 33 72 99 (PO-PÁ 9-19 hod. Na SMS není v našich silách reagovat. Děkujeme za pochopení.

Pozor! Vhledem k tomu, že náš diář je do konce června plný, nové objednávání na konzultace je prozatím pozastaveno. Pokud máte zájem o informace o své duši, přihlaste se na přednášku Bytosti z vyšších dimenzí v lidských tělech a následně na Příběhy duší. Těm, kteří již obě akce absolvovali a cítí, že potřebují vědět víc, nabízíme rozšiřující semináře, jejichž data konání najdete na úvodní straně. Děkujeme za pochopení.